Denizcilik Muhasebesi ve Mali Danışmanlığı

Denizcilik Muhasebesi ve Danışmanlığı ekibimiz, muhasebe ve finansal raporlama alanlarında danışmanlık hizmetleri sağlayan profesyonellerden oluşmaktadır. Teknik muhasebe ve proje yönetimi deneyimlerini analitik becerileri ile birleştirmiş olan ekibimiz, çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize kapsamlı çözümler sunmaktadır.

Denizcilik Muhasebesi ve Danışmanlığı hizmetleri kapsamında muhasebe sistemini şirket bünyesinde kurmak isteyen müşterilerimize, bu sisteminin kurulması, şirket bünyesinde hali hazırda kurulu muhasebe sistemi olan müşterilerimize sistemin etkin ve verimli çalışması konularında danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Denizcilik kanunlarına ve mevzuatına uygun olarak şirketlere mali müşavirlik, muhasebe ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Teknolojik ve deniz alanındaki gelişmelerin yanı sıra güncel mesleki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekteyiz.

Denizcilik Muhasebesi ve Danışmanlığı çatısı altında sahip olduğumuz uluslararası profesyonel hizmet ağı sayesinde, müşterilerimize hem Türkiye’de hem de dünyada yüksek standartta ve kalitede hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

İletişime Geç!

Ankara

  • İşçi Blokları Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Regnum Sky Tower No:57/8 Çankaya Ankara

  • info@lorenz.com.tr

  • +90 312 577 55 50

İstanbul

  • İnkılap Mh. Küçüksu Cd. No:101 Temaş Plaza K2 D4 Ümraniye/İstanbul

  • info@lorenz.com.tr

  • +90 (216) 766 30 93

BİZE ULAŞIN

Aşağıda yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.