Hakkımızda

Lorenz Mali Müşavirlik olarak 2013 yılında Ankara’da Mali Müşavirlik, Denetim ve Kurumsal Finans Danışmanlığı hizmetlerini sunmak için oldukça mütevazi bir şekilde yolculuğumuzu başlattık.

Bu küçük başlangıçla birlikte; yetkin bir kadro ve güçlü bir ortaklık yapısı ile ilerleyen zamanda sektördeki yerimizi büyüttük ve 2017 yılında İstanbul Şubemizi açtık. Denizcilik sektörü başta olmak üzere her sektörden bütün şirket türlerine hizmetlerimizi sunmaktayız.

Tabi ki İstanbul ofisimizle ile birlikte aslında dünyaya açılan kapıdan da giriş yapmış olduk, bu nedenle dünyanın her ülkesinde hizmet sunabileceğimiz bir iş modelinin alt yapısını kurmuş olduk, mevcut durumda birçok uluslararası firmaya hizmet sunduğumuz gibi aynı zamanda birçok müşterimize de yurtdışındaki faaliyetleri için hizmet de sunmaktayız.

Yüksek kalitede ve belli bir standarda sabitlemiş olduğumuz hizmet kalitemizin sağlamış olduğu güven ile her geçen gün daha güçlü bir ekip ile yolumuza devam etmekteyiz.

Önceliğimiz, şirketinizi güvende tutmak ve müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak. Global ve teknolojik gelişmelerin yanı sıra güncel mesleki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek. Bunun için genç ve dinamik kadromuzu her geçen gün büyütüyor, yurtdışındaki partnerlerimizin sayısını yine her geçen gün artırıyoruz.

İletişime Geç!

Ankara

  • İşçi Blokları Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Regnum Sky Tower No:57/8 Çankaya Ankara

  • info@lorenz.com.tr

  • +90 312 577 55 50

İstanbul

  • İnkılap Mh. Küçüksu Cd. No:101 Temaş Plaza K2 D4 Ümraniye/İstanbul

  • info@lorenz.com.tr

  • +90 (216) 766 30 93

BİZE ULAŞIN

Aşağıda yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.